Generale Synode 2022

Data

13 september 2022 (19.30 uur): bidstond te Barendrecht. Voorganger is ds. P. Mulder, voorzitter van de voorgaande Generale Synode 2019.

14 & 15 september 2022 (10.00 uur)

12 & 13 oktober 2022 (10.00 uur)

15 & 16 februari 2023 (10.00 uur)

De roepende kerk van deze Generale Synode is Gouda. De vergaderplaats is ook Gouda.

Afgevaardigden

Vanuit de 4 Particuliere Synodes worden de volgende personen afgevaardigd:

PS Zuid

Primi (predikanten): ds. A.P. Baaijens, ds. K. Boeder, ds. J.M.D. de Heer, ds. S. Maljaars, ds. D. de Wit

Primi (ouderlingen): M. de Geus, C. Hoogerland, A.J. van der Maas, G.D. Roeland, P. van Vijven

Secundi (predikanten): ds. G.P. van Nieuw Amerongen, ds. M. Blok, ds. P.C. Vlot, ds. C. van Ruitenburg, ds. J.B. Zippro

Secundi (ouderlingen): S. Riemens, M. Blankenstijn, L.M. Harthoorn, J. Koppejan, P.M. van Wijhe

PS Zuid-West

Primi (predikanten): ds. H.A. van Zetten, ds. G.W.S. Mulder, ds. A.T. Huijser, ds. H.J. Agteresch, ds. M.H. Schot

Primi (ouderlingen): C.J. Hogendoorn, A.J. van Driel, A. Hak, M.J. de Vries, H.T. Groenendijk

Secundi (predikanten): ds. C. Hogchem, ds. M. Joosse, ds. E. Bakker, ds. C. Sonnevelt, ds. J. van Rijswijk

Secundi (ouderlingen): M. Bal, N.J. Teerds, E. Kempeneers, A. Rozendaal, J.L. Goudswaard

PS OOST

Primi (predikanten): ds. B.J. van Boven, ds. G. van Manen, ds. F. Mulder, ds. A. Schot, ds. A. Schreuder

Primi (ouderlingen): H. van Dalfsen, K.H. de Heer, K. Karels, Z. Klaasse, J.M. van Koeveringe

Secundi (predikanten): ds. B. Labee, ds. P.D. den Haan, ds. S.W. Janse, ds. J. van Laar, ds. A.J. de Waard

Secundi (ouderlingen): A.C. Duifhuizen, F.J. Verweij, A.H. Keurhorst, L.J. Wisse, H. Wobben

PS NOORD-WEST

Primi (predikanten): ds. G. Clements, ds. W. Harinck, ds. P. Mulder, ds. P.J. de Raaf, ds. W. Visscher

Primi (ouderlingen): A.G. Bregman, J.W. van Dijke, A.A. Gorter, M.J.W. Hoek, J. Willemsen

Secundi (predikanten): ds. W. Mouw, ds. H. Brons, ds. G. Heijkamp

Secundi (ouderlingen): J. Wolterink, T. Bunt, B.J. Grisnich, A. Lindhout, J.A. van de Poel

Opening

Ds. G. Clements, predikant van de roepende kerk, zal de opening verzorgen van deze Generale Synode.

Moderamen

1e voorzitter:

2e voorzitter:

1e scriba:

2e scriba:

3e scriba:

1e penningmeester:

2e penningmeester:

Dagverslagen van de synode

Artikelen vanuit de Generale Synode worden in samenwerking met het Reformatorisch Dagblad geplaatst.