Ds. P. van der Bijl

Geboren: 21-06-1910
Overleden: 02-04-1995 in de leeftijd van 84 jaar
Kandidaat per: 1940 te Sliedrecht
Met emeritaat per: 01-06-1982

Ds. van de Bijl diende eerder de Chr. Ger. Kerken te:

- Barendrecht (1940)

- Katwijk aan Zee (1947)

- Driebergen (1952)

- Tholen (1954)

- Leerdam (1955)

Na zijn emeritaat verleende hij hulpdiensten te Drachten (1983-1987)

Eerdere gemeenten

Predikant te Intrededatum Bevestiger Intredetekst
Uddel 13-10-1971 Ds. J.C. van Ravenswaay Efeze 4: 11
Katwijk aan Zee 25-10-1967 Ds. W. Suijker 2 Koningen 2: 14
Rotterdam-Zuid 23-06-1965 Ds. H. Rijksen 2 Korinthe 4: 7
Genemuiden 27-02-1962 Ds. H. Ligtenberg jr. 2 Korinthe 2: 2
Barneveld-Centrum 10-12-1958 Ds. M. Blok Numeri 11: 11, 14 en 15
Eerdere gemeenten tonen

Eerdere gemeenten

Predikant te Uddel Ingetreden op 13-10-1971 bevestigd door J.C. van Ravenswaay met de volgende intredetekst Efeze 4: 11
Predikant te Katwijk aan Zee Ingetreden op 25-10-1967 bevestigd door W. Suijker met de volgende intredetekst 2 Koningen 2: 14
Predikant te Rotterdam-Zuid Ingetreden op 23-06-1965 bevestigd door H. Rijksen met de volgende intredetekst 2 Korinthe 4: 7
Predikant te Genemuiden Ingetreden op 27-02-1962 bevestigd door H. Ligtenberg jr. met de volgende intredetekst 2 Korinthe 2: 2
Predikant te Barneveld-Centrum Ingetreden op 10-12-1958 bevestigd door M. Blok met de volgende intredetekst Numeri 11: 11, 14 en 15
Eerdere gemeenten tonen

Beroepingswerk

Goudswaard 04-1977 Arnhem 10-1974 Zwijndrecht 07-1974 Uddel 08-1971 Kapelle-Biezelinge 11-1970
Eerdere beroepen tonen