Toelichting: ds. Suyker verliet in 1978 het kerkverband als predikant (werd toen uit het ambt gezet).

Gemeenten

Intrededatum: 10-10-1975
Bevestiger: Ds. L. Kieboom
Intredetekst: Johannes 1: 6-7
Intrededatum: 29-07-1972
Bevestiger: Ds. A. Elshout
Intredetekst: Johannes 3: 29
Intrededatum: 14-12-1965
Bevestiger: Ds. A. Elshout
Intredetekst: Handelingen 10: 29
Intrededatum: 05-09-1962
Bevestiger: Ds. L. Rijksen
Intredetekst: Johannes 1: 47b

Beroepingswerk

Alle beroepen
Beroepdatum: 05-1975
Beroepdatum: 04-1975
Beroepdatum: 02-1975
Beroepdatum: 11-1974
Beroepdatum: 07-1974