Ds. J.C. van Ravenswaay

Geboren: 02-04-1918
Overleden: 21-10-2002 in de leeftijd van 84 jaar
Kandidaat per: 1944 te Bunschoten
Met emeritaat per: 01-10-1994

Ds. van Ravenswaay was eerder predikant van de Chr. Ger. Kerken te:

- Bunschoten (hulppredikant) 01-09-1944

- Zaamslag 16-09-1945

- Den Haag i.c.m. Scheveningen 20-09-1951

- Arnhem 25-05-1966 (vanwaar overgekomen naar de GG)

Eerdere gemeenten

Predikant te Intrededatum Bevestiger Intredetekst
Ermelo 02-03-1982 Ds. L. Blok Numeri 23: 19
Terneuzen 21-11-1973 Ds. G.A. Zijderveld Hebreeen 13: 18-19
Arnhem 22-05-1969 Ds. van Ravenswaaij deed geen daadwerkelijke intrede maar kwam met zijn CGK-gemeente over naar de GG

Eerdere gemeenten

Predikant te Ermelo Ingetreden op 02-03-1982 bevestigd door L. Blok met de volgende intredetekst Numeri 23: 19
Predikant te Terneuzen Ingetreden op 21-11-1973 bevestigd door G.A. Zijderveld met de volgende intredetekst Hebreeen 13: 18-19
Predikant te Arnhem Ingetreden op 22-05-1969 bevestigd door met de volgende intredetekst Ds. van Ravenswaaij deed geen daadwerkelijke intrede maar kwam met zijn CGK-gemeente over naar de GG

Beroepingswerk

Nieuwdorp 07-1987 Ermelo 10-1981 Scheveningen 07-1981 Ouddorp 02-1981 Wolphaartsdijk i.c.m. Nieuwdorp 03-1980
Eerdere beroepen tonen