Ds. M. Hofman

Geboren: 03-03-1873
Overleden: 23-10-1945 in de leeftijd van 72 jaar
Kandidaat per: 1917

De eerste gemeente van Ds.M. Hofman was Rijssen-Esch (december 1917), waar hij werd bevestigd door Ds. H. Kieviet. Deze gemeente wordt in het overzicht hieronder niet genoemd omdat deze later is overgegaan naar het kerkverband van de GGiN.

Eerdere gemeenten

Predikant te Intrededatum Bevestiger Intredetekst
Moerkapelle 05-04-1936 Ds. G.H. Kersten Jeremia 39: 16-18
Krabbendijke 06-04-1924 Ds. G.H. Kersten Jeremia 1: 17
Rijssen-Esch

Eerdere gemeenten

Predikant te Moerkapelle Ingetreden op 05-04-1936 bevestigd door G.H. Kersten met de volgende intredetekst Jeremia 39: 16-18
Predikant te Krabbendijke Ingetreden op 06-04-1924 bevestigd door G.H. Kersten met de volgende intredetekst Jeremia 1: 17
Predikant te Rijssen-Esch Ingetreden op bevestigd door met de volgende intredetekst

Beroepingswerk

Werkendam 09-1943 Middelharnis 01-1941 Enkhuizen 03-1940 Werkendam 12-1939 Genemuiden 12-1939
Eerdere beroepen tonen