Ds. J. Overduin

Geboren: 17-11-1881
Overleden: 14-05-1963 in de leeftijd van 81 jaar
Met emeritaat per: 24-02-1957

In 1930 is ds. J. Overduin met de gemeente Sliedrecht uitgetreden uit het kerkverband van de Gereformeerde Gemeenten en werd hij predikant van de gemeente Sliedrecht GG in Hersteld Verband (20-02-1930, bevestiger ds. D.C. Overduin).

Na zijn emeritaat, op 24 februari 1957, is ds. Overduin overgegaan naar de CGK en is derhalve als CGK-predikant overleden in 1963.

 

Eerdere gemeenten

Predikant te Intrededatum Bevestiger Intredetekst
Sliedrecht-oud 28-08-1929 Ds. D.C. Overduin
Werkendam 04-10-1925 Ds. D.C. Overduin
Rotterdam-Centrum 11-05-1924 Ds. D.C. Overduin
Gouda 01-05-1922 Ds. D.C. Overduin
Moerkapelle 17-11-1918 Ds. D.C. Overduin

Eerdere gemeenten

Predikant te Sliedrecht-oud Ingetreden op 28-08-1929 bevestigd door D.C. Overduin met de volgende intredetekst
Predikant te Werkendam Ingetreden op 04-10-1925 bevestigd door D.C. Overduin met de volgende intredetekst
Predikant te Rotterdam-Centrum Ingetreden op 11-05-1924 bevestigd door D.C. Overduin met de volgende intredetekst
Predikant te Gouda Ingetreden op 01-05-1922 bevestigd door D.C. Overduin met de volgende intredetekst
Predikant te Moerkapelle Ingetreden op 17-11-1918 bevestigd door D.C. Overduin met de volgende intredetekst

Beroepingswerk

Sliedrecht-oud 07-1929 Zoetermeer 11-1928 Aagtekerke 10-1928 Moerkapelle 12-1927 Vlaardingen 12-1927
Eerdere beroepen tonen