Ds. J. de Pater

Geboren: 30-08-1930 (88 jaar)
Kandidaat per: 1979 te Boskoop
Met emeritaat per: 25-01-2004

Ds. J. de Pater is in het najaar van 2006 door de classis Dordrecht buiten het ambt gezet. Al in de tijd daarvoor was hij door de classis Goes geschorst.


Eerdere gemeenten

Predikant te Intrededatum Bevestiger Intredetekst
Aalburg 02-12-1999 Ds. T.M. van Dijk Psalm 143: 10
Krabbendijke 17-01-1984 Ds. Chr. van der Poel 2 Kronieken 1: 10
Krimpen aan den IJssel 12-09-1979 Ds. K. de Gier Lukas 22: 27

Eerdere gemeenten

Predikant te Aalburg Ingetreden op 02-12-1999 bevestigd door T.M. van Dijk met de volgende intredetekst Psalm 143: 10
Predikant te Krabbendijke Ingetreden op 17-01-1984 bevestigd door Chr. van der Poel met de volgende intredetekst 2 Kronieken 1: 10
Predikant te Krimpen aan den IJssel Ingetreden op 12-09-1979 bevestigd door K. de Gier met de volgende intredetekst Lukas 22: 27

Beroepingswerk

Aalburg 09-1999 Katwijk aan Zee 10-1998 Katwijk aan Zee 02-1993 Middelharnis 02-1992 Alblasserdam 11-1991
Eerdere beroepen tonen