Ev. J. Kwantes

Geboren: 24-04-1922
Overleden: 13-10-1986 in de leeftijd van 64 jaar

Op 1 december 1969 werd Ev. Kwantes door het Deputaatschap voor de evangelisatie van de GG benoemd als evangelist.  Hij liep enkele weken stage bij G.H. Kievit, toen werkzaam als evangelist in Antwerpen. Daarna werkte hij enige tijd in Oostelijk-Flevoland. 
In Alkmaar is hij op 16 februari 1970 met zijn werk begonnen. Op 15 maart van dat jaar werd hij door ds. H. Rijksen, toen voorzitter van het Deputaatschap voor de evangelisatie, tot ouderling bevestigd. 

Eerdere standplaatsen

Evangelist te Intrededatum
Alkmaar 16-02-1970

Eerdere gemeenten

Predikant te Alkmaar Ingetreden op 16-02-1970 bevestigd door met de volgende intredetekst Niet van toepassing